Epoksi Zemin ile Işıldayan Mekânlar

  • Şubat 13, 2018
  • 0

Epoksi zemin kaplama son dönemlerde iş yerlerinin vazgeçilmez zemin dekorasyon tercihi arasında ilk sırayı almıştır. Su geçirmez olması, renk seçenekleri ile dikkatleri üzerine çeken bu kaplamalar, dayanıklı ve uzun ömürlüdürler.  Kolay temizlenebilmeleri de bizi çekilmez dertlerden kurtaran en önemli özellikler arasındadır.

Epoksi kaplama son derece hijyeniktir. Anti bakteriyel ortamlar sağlamaktadırlar. Bu nedenle son derece sağlıklıdırlar. Özellikle alerjisi olanlar ve astım hastaları için oldukça doğru bir seçimdir. Çalışanlarınızın sağlık sorunları ile sizi karşı karşıya bırakmaz. Bu da işleyişin daha verimli olmasını sağlar.

Epoksi toz tutmaz. Bu şekilde sürekli elinizde paspas gezmek zorunda kalmazsınız ve böylece temizlik konusunda da sizi rahatlatır. Ani gelen konuklarınıza karşı mahcup olmamanızı sağlar. Son derece dekoratif bir ortam sağlar. Kaymaz ve tamiri de son derece kolaydır.

Fiyatları da bu avantajlarına göre son derece uygundur. Düz beton zemine uygulama yapılmalıdır. Bu nedenle fiyatlandırmada zemin oldukça büyük önem taşımaktadır. http://ankaraepoksikaplama.com/ bizimle sitemiz üzerinden iletişime geçebilir ve fiyatlandırma için bizi davet edebilirsiniz. Yerinde kontroller ile fiyat verilmekte ve sonrasında sürpriz rakamlar ile karşınıza çıkılmamaktadır. Epoksi zemin Ankara olarak sizin konforunuza ve taleplerinize en uygun şekilde hareket etmekte ve en ekonomik fiyatlandırma seçeneklerini sizlere sunmaktayız.

Türkiye’nin tercihi Epoksi ile tanışmak ve zeminlerinizi göz kamaştırıcı hale getirmek için hemen bizi arayın ve işinizde fark yaratın.

 

önceki haber «

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir