Dört Yıl Birliktelik Yaşadığı Cinsel İçerikli Film Yıldızı, Trump’ın Yatak Sırlarını Anlattı

  • Ocak 18, 2018
  • 0

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı Trump ile cinsel ilişkiye girdiği ve bunu gizlemesi amaciyla 130 bin dolar ödendiği argüman edilen cinsel detayli film yıldızı Stormy Daniels’ın yayımlanmamış tek röportajının alana çıktığı öne sürüldü. Bu röportajda, Trump’a değin çok hususi veriler bulunuyor.

DAVA AÇTIKLARI İÇİN RÖPORTAJ YAYINLANMADI

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı Donald Trump, koltuktaki evvel yılının dolmasına günler kala, cinsel detayli film yıldızıyla münasebet iddiasının detaylarıyla gündemde geldi. Yetişkin film sektöründe Stormy Daniels mahlasıyla Bilinen Stephanie Clifford’un In Touch Weekly dergisine 2011’de röportaj verdiği, ama dava açılması tehdidi üstüne bunun yayımlanmadığı argüman edildi.

YALAN MAKİNESİNE BAĞLANDI

In Touch Weekly dergisine göre; yalan makinesine bağlanan Stormy Daniels, Trump’un yatak sırlarını anlattı ve doğruları söylediğine kanı getirildi. Dergideki röportaja göre; Daniels, Trump’un yaşına ahenk gösteren tek performans gösterdiğini ifade etti.


İLİŞKİLERİ dört YIL SÜRMÜŞ

O sırada tertemiz çocuğu var olan Trump ile defaatle görüştüğünü ve korunmasız tek şekilde birlikte olduklarını belirten Stormy Daniels, 2006’da başlayan ilişkinin 2010’a civarindan sürdüğünü argüman etti.

KIZINA BENZETİYORMUŞ

Daniels, kendisine atfedilen röportajda, Trump’ın kendisini kızı Ivanka’ya benzettiğini belirterek “Bir keresinde dikkat edilmesi koşul olan biri olduğumu, kızı benzeri zeki ve iyi olduğumu söyledi” ifadelerine yer verdi.


SUS PAYI 130 BİN DOLAR

Öncelikle Wall Street Journal gazetesinin duyurduğu haber, ABD’de hatri sayilir büyüklükte sansasyon yarattı. Habere göre, Trump’ın ekibi başkanlık seçimlerinden tek ay evvel cinsel detayli film yıldızı Daniels’a sus hissesi olarak 130 bin dolar ödedi.

O ZAMANLAR EVLİYMİŞ

seçenek ekibinde bulunan Michael Cohen’in izahlarına yer verilen haberde, Trump’ın 2006’da Daniels ile cinsel ilişkiye girdiği ve şu anki eşi Melanie ile evliyken yaşadığı bu olayın alana çıkmaması amaciyla tediye yaptırdığı öne sürüldü.


CNN International, ak Saray’ın bütün haberleri reddettiğini aktarıyor. 10 Ocak’ta İzah yayımlayan Stormy Daniels da haberleri yalanlamıştı.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir